logo.gif, 2 kB

Kategorie


Paczki formularzy

PIT-11, PIT-37

Pakiet formularzy do rozliczenia rocznego PIT za 2014 r. dla osób, które nie korzystają z ulg podatkowych i rozliczają się indywidualnie.

Formularz przeznaczony dla podatnika rozliczającego się na formularzu PIT-37, złożony z dwóch dokumentów podatkowych: PIT-11 i PIT-37.

Przepisując do formularza excelowego zawartość dokumentu PIT-11 dostarczonego podatnikowi przez pracodawcę, formularz PIT-37 wypełnia się automatycznie danymi osobowymi, dochodami, pobranymi zaliczkami i składkami na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

Po wypełnieniu wzoru PIT-11 podatnika, należy w pkt. 6, na pierwszej stronie PIT-37, zaznaczyć rodzaj indywidualnego sposobu opodatkowania, czyli kwadrat nr 1 lub 4.  


Dostępne wzory i formaty do pobrania:
 - wersja Excel
pac_8.xlt

    Prosimy o zwrócenie uwagi przy jakim druku dokonywana jest płatność i/lub o dokładne sprawdzenie treści wysyłanej wiadomości – treść wiadomości SMS nie powinna zawierać dodatkowych znaków ani spacji.


    Akceptuję Regulamin i przyjmuję do wiadomości, iż zamawiam treści cyfrowe nie zapisane na nośniku materialnym i wyrażam zgodę na rozpoczęcie spełniania świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy oraz potwierdzam, że jestem świadom utraty prawa do odstąpienia od umowy z chwilą rozpoczęcia spełniania świadczenia.

  • kup przez PayU (cena: 14,76 PLN)
  • kup przez SMS (cena: 23.37 PLN)
Stan koszyka (0)
Wartość: 0 (zawiera 23% VAT)
Przejdź do płatności
trojkacik-wdol.gif, 0 kB