logo.gif, 2 kB

Kategorie


Paczki formularzy

PIT-36L, PIT/B, PIT/Z, PIT/ZG

Pakiet formularzy: PIT-36L + PIT/B + PIT/Z + PIT/ZG

Pakiet przeznaczony dla dla podatników prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą lub działy specjalne produkcji rolnej opodatkowane na zasadach określonych w art.30c ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Dane z formularza PIT-36L przenoszą się automatycznie do załącznika/ów, które zostaną wskazane na stronie trzeciej w punkcie R. Jeśli podatnik załącza formularz PIT/B, dane z tego dokumentu automatycznie pojawiają się wedle wskazania wypełniającego w formularzu PIT-36L lub PIT/Z.


Dostępne wzory i formaty do pobrania:
 - wersja Excel
pac_18.xlt

    Prosimy o zwrócenie uwagi przy jakim druku dokonywana jest płatność i/lub o dokładne sprawdzenie treści wysyłanej wiadomości – treść wiadomości SMS nie powinna zawierać dodatkowych znaków ani spacji.


    Akceptuję Regulamin i przyjmuję do wiadomości, iż zamawiam treści cyfrowe nie zapisane na nośniku materialnym i wyrażam zgodę na rozpoczęcie spełniania świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy oraz potwierdzam, że jestem świadom utraty prawa do odstąpienia od umowy z chwilą rozpoczęcia spełniania świadczenia.

  • kup przez PayU (cena: 18,45 PLN)
  • kup przez SMS (cena: 0 PLN)
Stan koszyka (0)
Wartość: 0 (zawiera 23% VAT)
Przejdź do płatności
trojkacik-wdol.gif, 0 kB